המלצות ההורים

גן בייבילנד

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

Lena Diamant גן נפלא, צוות מעולה, אוהב, מחנך לטוב ובהמון תשומת לב. מענה מידי לכל פנייה. הכל מתקתק, הילד ממש פורח.

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

Meital Shmil Kimhi גם מקסים, צוות מקצועי חם מאוד! אוכל טרי, תכנים חינוכיים, סדר יום מוקפד..

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

Barak Hagbi צוות אכפתי ומסור הדואג גם להתפתחות הפיזית וגם להתפתחות המנטלית ועוטף באהבה. ניהול מצוין, מסודר ומשקיע. חצר גדולה ורחבה, עם הפרדה לגילאים השונים. כמעט ללא חופשות. טבחית מצוינת נמצאת כל יום. חוגים: חיות, אנגלית

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

Max V Katya Shesternin צוות חם ואוהב,ממליצה מכל הלב על הגן,אחרי חיפושים רבים,הילדה כל בוקר רצה לגן בכיף

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

שגית בירמן הגן הכי טוב בקריות. ברמת החינוך, בהעשרות, בצוות, בהקפדה על פרטים. חבל רק שגילינו אותו רק בילד השלישי .

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

Anna Menaged הילדה שלנו בגן מגיל שנה, בקרוב חוגגת 4. ממליצה בחום על גן בייבילנד מכל הבחינות!! והכי חשוב לילדים שלנו הוא הצוות החם, הדואג והמחבק!!!

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

לימור הנדין צוות חם ואוהב, ניהול ופיקוח סביב השעון של ההנהלה, תזונה בריאה, טרייה בכל יום ומפוקחת. תכנים חינוכיים ומבוקרים ע"י משרד החינוך. מתקני הגן מצוינים והחוגים מועברים ע"י צוות מוסמך. הבן שלי מגיע לגן בשמחה וכאמא אני שולחת אותו בלב שקט. הגענו לגן לאחר בדיקות בגנים אחרים.

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

Rinat Revivo ממליצה בחום על גן בייבי לנד! אנחנו שם שנה ראשונה ומקווה שאמשיך בתחושות הללו גם בשנים הבאות. בדיוק כפי שדירגתי למעלה, כך אני מרגישה, הכל מצויין! אומרים שאין גן מושלם, אבל אני לגמריי מרגישה שהגן מתקרב לנתונים מושלמים מכל הבחינות. המטפלות חמות ואוהבות ומקבלות את הבן שלי בכל בוקר בכיף ובשמחה, הטיפול בילד שלי מסור וכל דבר שאני רק מבקשת בין אם להוסיף לילד לאוכל, למרוח בכריך ממרח שאני מביאה, או אפילו לשים משחה מסויימת לתינוק שלי, לתת לו טיפות ברזל או כל דבר אחר שרק עולה על הדעת מתאפשר ונענה בחיוב. מעולם לא נתקלתי בסירוב. אם יש בעיה כלשהי/שאלה או משהו שאני רוצה לבדוק, מנהלת הגן תמיד עוזרת ובודקת במהירות ולא צריכים לעבור כמה ימים אלא יום למחרת במקסימום (לפעמים באותו היום) כבר קיבלתי תשובה ומענה. האוכל טרי ואיכותי, חוגגים לילדים ימי הולדת מבלי שבהורים יצטרכו להביא משהו... אפילו כתר לראש, חוזרים בכל חג/ימי ההולדת עם משהו קטן שהמטפלות הכינו עם התמונות של הילדים וזה ממש מחמם את הלב וכיף לקבל. שום דבר באמת לא ברור מאליו. בבוקר יש 3 מטפלות ובצהריים 2. אחן מצב שהילדים נשארים לבד עם מטפלת אחת למשך יותר ממספר דקות. פשוט כיף.

מאי 22, 2019 | מאת בייבי לנד

Hila Menaged צוות מעולה. מאוד מרוצה שבחרתי בגן הזה. הבת שלי שמחה ללכת לגן ומאוד נהנית בו. גן נקי , תפריט מגוון, חצר וכיתה נקיים מסודרים ומלאים במשחקים. ממליצה בחום.